Раковина Steiner Robin 111 Satyna Prawy HD111SAT8060P

- В наявності
- Код: 97216968
3 964 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Steiner Robin 111 сатин правий HD111SAT8060P
Сучасний дизайн і високоякісні матеріали
Функціональність і зручність використання
глибина камери: 150 мм, матеріал: нержавіюча сталь SteelQ, злив без зливу, монтаж: накладний, однокамерний з можливістю підключення посудомийної/пральної машини, стійкість до високих температур та перепадів температур. Завдяки цьому набору функцій Steiner Robin 111 satin right HD111SAT8060P – мийка, яка виправдає очікування навіть найвибагливіших користувачів.
Підсумок
?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Steiner |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 80 cm |
| Глибина камери | 150 mm см |
| Коротка сторона | 60 cm см |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Колір | Srebrne |
- Ціна: 3 964 ₴



