Раковина Steiner Tom 211 Satyna (HD211SAT7750)

- В наявності
- Код: 97216965
4 226 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Том Штайнера 211 сатин
Steinsteel – це нержавіюча сталь з унікальними властивостями.
Властивості сталевої сталі:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Steiner |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 77 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Глибина камери | 16 cm см |
| Коротка сторона | 50 cm см |
| Мoдель | Tom 211 |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Форма | Owalny |
| Колір | Srebrne |
- Ціна: 4 226 ₴




