Раковина Steiner Louis 111 Steinsteel Satyna Hd111Sat7848

- В наявності
- Код: 93627760
4 278 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Сталева врізна мийка LOUIS 111, 1 чаша, 78x48 см, зі зливним краном, сифон 3,5", гладке покриття (сатин)
Опис продукту:
Steinsteel — це нержавіюча сталь з унікальними властивостями.
Властивості Steinsteel такі:
▪ ідеально гладка, срібляста поверхня
▪ гігієнічність
▪ легко підтримувати в чистоті
▪ стійкість до високих температур
▪ проекологічний
▪ раковина в комплекті з ручним сифоном 3 ½”
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Steiner |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 78 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Глибина камери | 16 cm см |
| Коротка сторона | 48 cm см |
| Мoдель | Louis 111 |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 50 |
- Ціна: 4 278 ₴

