Накладні навушники Superlux HD681 EVO White

- В наявності
- Код: 33179359
3 518 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Superlux HD681 EVO білий
Опис продукту:
Навушники Superlux HD-681, відомі в усьому світі, викликають захоплення своїм чудовим звуком і якістю виготовлення, обожнюються їх власниками і досі відкриваються всіма поколіннями шукачів ідеального звуку! не доходячи до популярності The Rolling Stones, але все ще попереду. Шлях до успіху - це постійне прагнення до досконалості, тому ми нарешті побачили наступну версію цих навушників. Можна з повною упевненістю сказати, що навушники HD-681 в новій версії EVO MK 2 - це саме те, над чим працюють професіонали. в студії та на сцені шукають, а також любителі слухати улюблену музику. EVO MK 2 Це ще один крок до зали слави, яка в майбутньому, можливо, дозволить скинути з трону навіть самих Stones ;) HD-681EVO MK 2 - це абсолютно новий футуристичний образ. Стрункі та сучасні риси привернуть увагу всіх без винятку. Що стосується звучання, збережено все, що було найкраще в моделі HD-681, тобто сильний, глибокий і теплий звук баса, а високі тони покращено, ставши більш збалансованими та нейтральними.
СПЕЦИФІКАЦІЯ:
Тип: напіввідкритий драйвер: ø50 мм, неодим. Частотна характеристика: 10 Гц - 30 кГц. Імпеданс: 32 Ом. Потужність: 300 мВт. Чутливість: 98 дБ SPL, 1 мВт. Вага: 276 г. Кабель: 1 м + 3 м. Роз’єм: міні-роз’єм із адаптером для 6,5-мм роз’єму.
Набір включає:
набір кабелівзмінний губчастий адаптер
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Superlux |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид навушників | Накладні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Динаміка | 98 dB |
| Довжина кабелю | 1m |
| З'єднувач | Jack 3,5mm, Jack 6,3mm |
| Опір | 32 Ohm |
| Доля | Uniwersalne |
| Частотна характеристика | 10-30000 Hz |
- Ціна: 3 518 ₴

