Комп'ютерні навушники Takstar Shade Gaming (GM200)

- В наявності
- Код: 92501301
5 236 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
TAKSTAR GM200 Shade Liberty Gamer – накладні ігрові навушники з мікрофоном
Найважливіші функції
Почуйте суперника!
Зручні амбушюри
Знімний мікрофон і регулятор гучності
Ергономічний дизайн
Підходить для кількох пристроїв
Звук Hi-Fi і детальний звук
Включено
Технічні характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Takstar |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид навушників | Вкладиші |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 260g |
| Діаметр перетворювача | 40 mm мм |
| Довжина кабелю | 2m |
| Додаткові можливості | LED |
| Мoдель | GM200 |
| З'єднувач | Jack 3,5mm |
| Опір | 32 Ohm |
| Частотна характеристика | 20-20000 Hz |
- Ціна: 5 236 ₴

