Раковина Teka Universe 50 T-XM 1B 1D MAX 115110030

- В наявності
- Код: 106576812
7 729 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
TOTAL Universe 50 T-XM 1B 1D MAX
UNIVERSE 50 T-XM 1B 1D MAX_x000D_ _x000D_ _x000D_ _x000D_ _x000D_ _x000D_ _x000D_
Universe 80 T-XP 2B
Всесвіт_x000D_
Нова колекція мийок TEKA Universe пропонує високоякісні рішення з унікальним авангардним дизайном. Відрізняється різноманітністю, функціональністю та красивими поверхнями. Він пропонує широкий вибір композицій, розмірів і оздоблення, щоб ви могли вибрати модель, яка найкраще підійде до кухні вашої мрії.
Мийки з довічною гарантією
Мийки Teka виготовляються з найміцніших матеріалів і проходять численні випробування, щоб отримати продукт неперевершеної якості. Ми настільки впевнені в цьому, що пропонуємо вам довічну гарантію на наші продукти.
Технічні дані
Мийка з нержавіючої сталі, Покриття: мікротекстура, 1 чаша, 1 злив, Двостороння модель,
Спосіб встановлення: врізний зливний комплект 3½" із сифоном, Глибина камери: 170 мм Для шаф 50 см
Ширина (мм): 500
Глибина (мм): 175
Довжина виробу (мм): 790
Вага нетто (кг): 3,79
Довжина великої камери (мм): 406
Ширина великої камери (мм): 406
Глибина великої камери (мм): 175
Матеріал: нержавіюча сталь
Тип монтажу: врізний
Тип зливного отвору: 3½"
Для шафи від (см): 50
Кількість камер: 1B 1D
Кількість дренажів: 1B 1D
Положення зливу: реверсивне
Шумоізоляція: так
Кліпи для встановлення: так
Сифон: так
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TEKA |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 79 cm |
| Глибина камери | 17,5 cm см |
| Коротка сторона | 50 cm см |
| Мoдель | Universe |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 50 |
| Колір | Srebrne |
| Ширина камери | 40 cm |
- Ціна: 7 729 ₴










