Раковина Teka Starbright 45 E-XM 1B 1D 115120036

- В наявності
- Код: 106576822
6 194 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
EASY Starbright 45 E-XM 1B 1D
Врізна мийка, реверсивна_x000D_ _x000D_ _x000D_ _x000D_ _x000D_ _x000D_ _x000D_
Starbright 45 E-XM 1B 1D
StarBright_x000D_
Нова серія мийок StarBright пропонує позачасовий стиль на вашій кухні, легко адаптуючись до простору завдяки своєму функціональному та сучасному дизайну. Поставити дренаж праворуч або ліворуч більше не буде проблемою. Нова серія пропонує широкий асортимент різноманітних за складом і розмірами виробів. Завдяки продуманій конструкції вода тече вільно, допомагаючи підтримувати речі в чистоті.
Мийки з довічною гарантією
Мийки Teka виготовляються з найміцніших матеріалів і піддаються численним випробуванням для отримання продукту неперевершеної якості. Ми настільки впевнені в цьому, що пропонуємо вам довічну гарантію на наші продукти.
Технічні дані
Мийка з нержавіючої сталі, Покриття: мікротекстура, 1 чаша, 1 злив, Двостороння модель,
Спосіб встановлення: врізний, дренажний комплект 3½" із сифоном, глибина камери: 160 мм для шаф 45 см
Ширина (мм): 500
Довжина виробу (мм): 790
Вага нетто (кг): 2,78
Довжина великої камери (мм): 340
Ширина великої камери (мм): 400
Глибина великої камери (мм): 160
Матеріал: нержавіюча сталь
Тип установки: вбудовується в стільницю
Тип зливного отвору: 3½"
Для шафи від (см): 45
Шумоізоляція: так
Кліпи для встановлення: так
Сифон: так
Кількість камер: 2B
Кількість дренажів: 2B
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TEKA |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 79 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Глибина камери | 16 cm см |
| Коротка сторона | 50 cm см |
| Мoдель | Starbright |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Колір | Srebrne |
| Ширина камери | 40 cm |
- Ціна: 6 194 ₴







