Накладні навушники Tonsil R35BT Black

- В наявності
- Код: 155085401
3 491 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Відкрийте для себе нове покоління звуку з Tonsil R35BT Black
Відчуйте неперевершену якість звуку та комфорт використання з навушниками Tonsil R35BT Black. Ці сучасні навушники забезпечують не тільки відмінний звук, але й комфорт при носінні протягом тривалого часу.
Ключові характеристики продукту
Комфорт і функціональність
Tonsil R35BT Black оснащені знімним кабелем, що підвищує їх функціональність і комфорт використання. Змініть спосіб прослуховування музики завдяки свободі бездротових навушників.
Ідеальний звук
Закохайтеся в глибокий бас і кристально чистий звук Tonsil R35BT Czarne. З частотною характеристикою 20-20 000 Гц кожна нота та звук точно відтворюються, що дозволяє повністю зануритися в музику.
Елегантний дизайн
Обирайте стиль та елегантність завдяки чорному кольорі навушників, які чудово поєднуються з будь-яким одягом. Tonsil R35BT Black - це не тільки відмінна якість звуку, а й модний аксесуар.
Підсумок
Обираючи Tonsil R35BT Black, ви обираєте навушники, які поєднують у собі високу якість звуку, комфорт використання та елегантний дизайн. Незалежно від того, перебуваєте ви вдома, на роботі чи в дорозі, ці бездротові навушники стануть ідеальним супутником для будь-якого меломана.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TONSIL |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мікрофон | Знімний |
| Тип підключення | Бездротові |
| Колір | Чорний |
| Вид навушників | Накладні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 225g |
| Діаметр перетворювача | 40 mm мм |
| Динаміка | 108 dB |
| Додаткові можливості | Odpinany kabel |
| Мoдель | R35BT |
| Робочий час | 35 h |
| З'єднувач | Jack 3,5mm, USB-C |
| Опір | 32 Ohm |
| Тип бездротового передавання | Bluetooth |
| Частотна характеристика | 20-20000 Hz |
- Ціна: 3 491 ₴










