Оперативна пам'ять Transcend Jetram, Ddr4, 32 Gb, 3200Mhz, Cl22 (Jm3200Hle-32Gk) (Jm3200Hle32Gk)

- Немає в наявності
- Код: 103030458
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
TRANCEND DIMM DDR4 32GB 3200MHz 1.2V DUAL Memory
Transcend
Комплект оперативної пам'яті загальною ємністю 32 ГБ. Затримка CAS для цієї моделі становить 22 CL. Частота шини пам'яті 3200 МГц.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Transcend |
| Стан | Новий |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| DIMM/SODIMM | DIMM |
| Місткість | 32GB |
| Затримувати | CL22 |
| Код виробника | JM3200HLE32GK |
| Кількість модулів | 1 |
| Мoдель | TRANSCEND 32GB KIT |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Частота | 3200MHz |
- Ціна: 9 999 ₴

