Комп'ютерні навушники Turtle Beach Recon 70N чорний (TBS801002)

- В наявності
- Код: 90024315
3 189 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Turtle Beach® Recon 70N – створений, щоб перемагати!
Turtle Beach® Recon 70 створено спеціально для вашої наступної перемоги. Наша гарнітура сумісна з ПК, Mac, PS4, PS4 Pro, PS5, Xbox One, Xbox Series S|X, Nintendo Switch™, а чудовий і легкий дизайн дозволить вам грати годинами без будь-яких перерв!
Turtle Beach® Recon 70 має 40-міліметрові динаміки, і завдяки технології Windows Sonic ви почуєте чудовий віртуальний об’ємний звук. У свою чергу, чудовий, складаний, високочутливий мікрофон Flip-Up автоматично вимикається, щойно ви його складаєте!
Дизайн і функціональність
Навушники Turtle Beach® Recon 70 мають легку та дуже зручну конструкцію, доповнену амбушюрами, набитими синтетичною піною. Це рішення забезпечує безпрецедентний комфорт використання навіть протягом багатьох годин! Крім того, Turtle Beach® Recon 70 має стійку пов’язку, яка ідеально адаптується до форми вашої голови! Turtle Beach® Recon 70 забезпечує неймовірний звук, я
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Turtle Beach |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мікрофон | Зовнішній |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр перетворювача | 40 mm мм |
| Довжина кабелю | 1,5m |
| Додаткові можливості | Mikrofon |
| Мoдель | Recon 70N |
| Роз'єм | Jack 3,5mm |
| Частотна характеристика | 20-20000 Hz |
- Ціна: 3 189 ₴










