Комп'ютерні навушники Turtle Beach Recon 70 Green Camo (TBS645502)

- В наявності
- Код: 96266277
4 095 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Turtle Beach® Recon 70 – створений, щоб перемагати!
Turtle Beach® Recon 70 був спеціально створений для вашої наступної перемоги. Наша гарнітура сумісна з ПК, Mac, PS4, PS4 Pro, PS5, Xbox One, Xbox Series S |
Turtle Beach® Recon 70 має 40-міліметрові динаміки, і завдяки технології Windows Sonic ви почуєте чудовий віртуальний об’ємний звук. У свою чергу, чудовий, складаний, високочутливий мікрофон Flip-Up автоматично вимик
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Turtle Beach |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мікрофон | Зовнішній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 252g |
| Діаметр перетворювача | 40 mm мм |
| Довжина кабелю | 1,2m |
| Мoдель | Recon 70 |
| Роз'єм | Jack 3,5mm |
| Частотна характеристика | 20-20000 Hz |
- Ціна: 4 095 ₴










