Фарбувальна установка Yato Пістолет для фарбування стін 500W (YT-82550)

- В наявності
- Код: 86345473
6 733 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
ПІСТОЛЕТ ДЛЯ ФАРБУВАННЯ YATO YT-82090 500 Вт
Характеристики:
Опис товару
Електричний пістолет-розпилювач для фарбування фарбами для стін, акриловими фарбами, морилками та глазур’ю. Завдяки вбудованому компресору не потребує зовнішньої подачі стисненого повітря.
Призначений для фарб:
Призначення/застосування
Фарбування стін акриловими фарбами, дерев'яних поверхонь морилкою та глазур'ю, ґрунтування поверхонь.
Плавним рухом обприскуйте поверхні з відстані 20-30 см.
Вміст упаковки
Технічні дані
Індексний номер
YT-82550
Бренд
Ято
Вага брутто (кг)
1,0000
Потужність [Вт]
500
Макс. витрата [л/хв]
0,4
Ємність [л]
1
Додаток
Фарби
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 500 W |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Місткість бака | 1 l |
| Максимальний тиск | 1 bar |
| Максимальна витрата (л/хв) | 0,4 |
| Напруга | 230 V |
- Ціна: 6 733 ₴




