Комп'ютерні навушники Yealink з мікрофоном UH36 Mono (2929)

- В наявності
- Код: 117539986
5 406 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Навушники Yealink з мікрофоном UH36 Mono (2929)
Тип конструкції та використані матеріали
Тип підключення
Звук і імпеданс
Керування звуком і мікрофон
Час роботи акумулятора
Основні функції продукту
Додаткові функції та вміст пакета
?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yealink |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 120g |
| Довжина кабелю | 1,2m |
| Імпеданс | 32 Ohm |
| Мoдель | UH36-TEAMS-MONO |
| Роз'єм | Jack 3,5mm, USB |
- Ціна: 5 406 ₴

