Комп'ютерні навушники Yealink провідні UH34 Mono Teams 1308014

- В наявності
- Код: 108223686
3 346 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Навушники YEALINK UH34 Lite Mono Teams USB
Дротова USB-гарнітура Microsoft Certified Teams Навушники на одне вухо USB-A 2.0 Мікрофон із шумозаглушенням Зручні навушники Контролер (кнопка Microsoft Teams) Призначення: Кол-центр, Інтернет-телефонія, Мобільна телефоніяДизайн: На вусі Технології: Зменшення шуму Використання: Особисте спілкування Бездротовий зв’язок: Немає роз’ємів: 1 x USB 2.0Звук: МоноКерування звуком: Немає Функції Bluetooth: Не застосовуєтьсяІмпеданс: 32 ОмЧастотна характеристика (мін.): 20 ГцЧастотна характеристика (макс.): 20 кГц Чутливість: 93 дБМікрофон: На головній дужці Довжина кабелю: 1,2 мКолір: ЧорнийВага: 84 гАксесуари в комплекті : : Посібник користувача мононавушники UH34 Lite
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yealink |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | USB |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип підключення | Провідні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 88g |
| Довжина кабелю | 1,2m |
| Імпеданс | 32 Ohm |
| Мoдель | UH34 Mono Teams |
| Роз'єм | USB |
| Частотна характеристика | 20-20000 Hz |
- Ціна: 3 346 ₴

