Комп'ютерні навушники Yealink UH34 Lite Dual Teams (1308048)

- В наявності
- Код: 112776739
3 136 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Гарнітура UH34 Lite Dual Teams USB-A
Професійні навушники Yealink UH34 Lite
Yealink UH34 Dual Lite TEAMS — це професійна дротова гарнітура USB-A, яка забезпечує кристально чистий звук. UH34 Lite характеризується легкою конструкцією, яка забезпечує комфортне носіння навіть протягом робочого дня. Завдяки програмному забезпеченню Yealink USB Connect і платформі Yealink Device Management ІТ-спеціалісти можуть легко перевірити інформацію про телефон і оновити програмне забезпечення однієї або кількох гарнітур UH34.
Застосування:
✅ Команди MS
✅ Розмова
✅ Відеоконференції
✅ Віддалена робота
Це рішення для вас, якщо:
➡️ Ви дбаєте про кришталево чистий звук
➡️ Вам потрібні легкі та зручні навушники
➡️ Чи бажаєте ви зменшити навколишній шум?
➡️ Ви дбаєте про сумісність із MS Teams
Найважливіші функції, які вирішують вашу проблему:
✔️ Робота в подвійному режимі
✔️ Plug & Play
✔️ Ручка обертається до 320 градусів
✔️ Загальна довжина кабелю 2,1 м
⚙️ Технічні характеристики UH34 Lite Dual Teams: ⚙️
Yealink
Yealink – це компанія, заснована в 2001 році, яка обслуговує клієнтів із понад 100 країн. Спеціалізується на створенні інноваційних рішень для телефонного зв'язку. Їхні продукти сумісні з різними системами та платформами уніфікованих комунікацій (UC), доступними на ринку, а також можуть бути легко інтегровані з існуючими рішеннями. Їхня пропозиція включає такі пристрої, як: навушники, системи відеоконференцій, конференц-телефони, настільні IP-телефони, бездротові телефони DECT та аксесуари.
Навушники UH34 Lite із повною підтримкою MS Teams
Навушники UH34 Lite Dual Teams — чудовий вибір для людей, які використовують платформу Microsoft Teams. Завдяки їм ви
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yealink |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | USB |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип підключення | Провідні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 110g |
| Довжина кабелю | 1,2m |
| Імпеданс | 32 Ohm |
| Мoдель | UH34 Lite Dual Teams |
| Роз'єм | USB |
| Частотна характеристика | 20-20000 Hz |
- Ціна: 3 136 ₴

