Кухонна мийка Quadron Nicolas KS1U4035BSDBS

- В наявності
- Код: 121157825
8 189 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Мийка кухонна з однією чашею 44х39 см, золото або мідна сталь
Преміум-версія
Відмінною рисою раковин Quadron є глибокі чаші. Простора камера означає, перш за все, великий комфорт використання.
Миття великих каструль або підносів не викликає проблем завдяки збільшенню об’єму раковини на кілька літрів.
Мийка оснащена зливним отвором SteelQ з нержавіючої сталі за технологією PVD, колір якого збігається з кольором раковини, що надає виробу елегантний вигляд.
Зовнішній вигляд і довговічність
Вироби, виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі SteelQ, очищеної за технологією PVD, забезпечують сучасний вигляд і довговічність.
Їх легко підтримувати в чистоті, вони стійкі до високих температур (гарячі каструлі) і різких перепадів температури, які так часто зустрічаються на кухні (окріп і холодна вод
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quadron |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 44 cm |
| Місткість камери | 25 l |
| Вхід батареї | Немає |
| Глибина камери | 18 cm см |
| Додаткова інформація | Zlewozmywak odwracalny |
| Коротка сторона | 44 cm см |
| Мoдель | Nicolas |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 50 |
- Ціна: 8 189 ₴



