Кухонна мийка Quadron Danny HB8301U1-BS

- В наявності
- Код: 72978864
8 648 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
MORGAN 210 GraniteQ сніжно-білий/сталеві елементи
Преміум-версія
Відмінною рисою раковин Quadron є глибокі чаші. Простора камера означає, перш за все, великий комфорт використання.
Миття великих каструль або підносів не викликає проблем завдяки збільшенню об’єму раковини на кілька літрів.
Мийка оснащена зливом SteelQ з нержавіючої сталі.
GraniteQ - зовнішній вигляд і довговічність
Вироби з GraniteQ забезпечують сучасний зовнішній вигляд і довговічність продукту.
Їх легко підтримувати в чистоті, вони стійкі до високих температур (гарячі каструлі) і різких змін на кухні (окріп і холодна вода), стійкі до хімічних речовин і багатьох видів відкладень (наприклад, від кави чи чаю).
>GraniteQ – довговічність і гігієнічність
Матеріал GraniteQ виготовлений із дрібних частинок граніту (75-80%), з’єднаних між собою за допомогою високоякісного сполучного (20-25%), завдяки чому мийка надзвичайно міцна та стійка.
Використання дуже дрібних частинок граніту мінімізує простір, заповнений сполучною речовиною, завдяки чому нам вдалося отримати шовковисто-гладку та ніжну на дотик раковину, що також має велике значення під час чищення та обслуговування, але перш за все для гігієни та чистоти.
GraniteQ – металевий блиск
GraniteQ — сучасний матеріал опалесцентних кольорів, отриманий завдяки домішці металевих частинок.
Навіть найвибагливіші користувачі будуть задоволені, коли світло від освітлення, розміщеного над стільницею, змусить кухню сяяти ніжним блиском нової прикраси: мийки Quadron. Цей ефект посилить додавання змішувачів, зливу та переливу з нержавіючої сталі SteelQ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quadron |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 49 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Глибина камери | 22 cm см |
| Коротка сторона | 49 cm см |
| Мoдель | Morgan |
| Матеріал | Kamienne |
- Ціна: 8 648 ₴






