Кухонна мийка Franke Sirius SID 611-78 (114.0181.973)

- В наявності
- Код: 15308685
10 354 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
FRANKE SIRIUS SID 611-78 ONYKS 114.0181.973
Мийка на кухні, безсумнівно, займає перше місце. Franke пропонує мийку з 1 чашею та зливним отвором із зовнішніми розмірами 780 мм x 500 мм. Чаша раковини має розміри 350 х 400 мм. Раковина виготовлена з тектоніту, дуже міцного композиту, і виробник дає 15-річну гарантію на продукт. Розміри раковини та її великий злив роблять її дуже зручною та функціональною. FRANKE є глобальною швейцарською групою, що налічує понад 70 компаній. Концерн Franke вийшов на польський ринок у 1993 році, заснувавши Franke Polska Sp. z o. Продукцію FRANKE можна знайти в понад 100 мільйонах будинків. Ми дотримуємося всіх екологічних правил і вимог у всьому світі. Висока якість продукції робить Franke лідером серед виробників мийок, кухонних змішувачів, витяжок і сортувальників сміття протягом багатьох років. Товари з логотипом бренду відрізняються найвищою якістю, універсальною функціональніс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 78 cm |
| Глибина камери | 20 cm см |
| Коротка сторона | 50 cm см |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
- Ціна: 10 354 ₴


