Кухонна мийка Pyramis Camea 79x50 1B 1D (70074201)

- В наявності
- Код: 41430735
13 044 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Врізна в стільницю — це класичний спосіб встановлення кухонної мийки. Потрібно лише вирізати в стільниці отвір відповідного розміру і закріпити в ньому мийку за допомогою спеціальних гачків. Ця модель виготовлена з граніту, який відрізняється винятковою міцністю. Це робить раковину стійкою до різких перепадів температури, подряпин і забруднень, спричинених щоденним використанням. Ця модель виготовлена з піраграніту, який є міцним, стійким до тріщин і естетично привабливим. Ця мийка оснащена зливом, який стане в нагоді під час повсякденної роботи на кухні. Ви можете постави
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pyramis |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 79 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Глибина камери | 19 cm см |
| Коротка сторона | 50 cm см |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
- Ціна: 13 044 ₴

