Кухонна мийка Alveus Elegant 10 (1126349)

- В наявності
- Код: 93544210
10 748 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Мийка Alveus Elegant steel 10 льон 1126349
Сімейство мийок Elegant чудово підходить майже на кожній кухні. Він має класичний вигляд і вічний шарм. Конфігурації та розміри камер та цікавий дренаж надають характеру цій родині. Велика камера має рідкісну глибину 190 мм.
Характеристики продукту
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alveus |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 81 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Глибина камери | 19 cm см |
| Коротка сторона | 51 cm см |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Колір | Srebrne |
- Ціна: 10 748 ₴

