Кухонна мийка Quadron Evan HCQE8650U1BS

- В наявності
- Код: 119230426
14 028 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Мийка EVAN 111 GraniteQ з сифоном Push 2 Open, 1 чаша без (860x500x210) білосніжна / сталеві елементи
ЧОМУ ЦЯ ПРОПОЗИЦІЯ?
Опис товару
Особливості мийки
Технічні дані
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quadron |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 86 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Глибина камери | 21 cm см |
| Коротка сторона | 50 cm см |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
- Ціна: 14 028 ₴


