Кухонна мийка Quadron Morgan HB8304U1-G1

- В наявності
- Код: 68084931
14 133 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Мийка QUADRON MORGAN 110 GraniteQ білий металік із золотим сифоном, 1 чаша б/о HB8304U1-G1. Сучасний дизайн, адаптований до сучасних тенденцій, забезпечує високу твердість, довговічність і гігієнічність поверхні.
Опис: - Мийка 1 чаша з граніту GraniteQ
- необоротна модель
- спосіб монтажу: врізний у стільницю
- мінімальна ширина шафи від 60 см
- зовнішні розміри: 570 х 500 мм
- Розміри камери: 506 x 388 x 220 мм
- мийка з ручним заглушкою (колір зливу GOLD)
- заводські отвори (кран, ручка пробки): 1 х 35 мм
- можливість виконання фрезерних та додаткових отворів (під змішувач, пробкову ручку, дозатор, перемикач м'ясорубки та інші)
У комплект входить: - переливна та зливна арматура
- сифон з можливістю підключення посудомийної/пральної машини
- 1 ручна пробка з фільтром 3,5 дюйма
- дренаж ЗОЛОТОГО кольору в нижній частині камери
- всі необхідні елементи для встановлення раковини
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quadron |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 57 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Глибина камери | 22 cm см |
| Коротка сторона | 50 cm см |
| Мoдель | HB8304U1G1 |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Ширина камери | 57 cm |
- Ціна: 14 133 ₴



