Кухонна мийка Quadron Morgan HB8210U5-G1

- В наявності
- Код: 68084945
14 750 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Вага13кгКод EAN5903242531538Довжина раковини (у мм)620Ширина раковини (в мм)500Глибина раковини (в мм)220Кількість камер1Розмір камер (у мм)330 x 440МатеріалГранітQОздоблення/кольориСрібний камінь/золоті елементиТип ecenderversionreversiblesubstructure (в см) 45-ти примірники вирізання в стільниці (в см) 60 x 48cut-out-out /золоті елементи Мийка з GraniteQ гарантує найвищу гігієнічність і довговічність.. Сучасний дизайн - адаптований до сучасних тенденцій - забезпечує високу міцність і гігієнічність поверхні - мийка може бути встановлена з правого або лівого боку Розетка також виготовлена з нержавіючої сталі SteelQ в колір, що збігається з кольором інших елементів, що ще більше підкреслює її красу Нержавіюча сталь SteelQ з технологією PVD в колірному поєднанні з іншими елементами, що надає виробу елегантний вигляд, а також сифон з можливістю підключення посудомийної або пральної машини є їх відмінною рисою, що забезпечує Висока зручність використання - монтажні гачки входять в комплект. Містка чаша означає, перш за все, великий комфорт у використанні, завдяки тому, що місткість мийки збільшена на кілька літрів, оснащена зливом із нержавіючої сталі SteelQ з технологією PVD вибраний колір, що надає йому елегантний зовнішній вигляд. GraniteQ - зовнішній вигляд і довговічність Вироби з GraniteQ забезпечують сучасний зовнішній вигляд і довговічність виробу. Їх легко підтримувати в чистоті, вони стійкі до високих
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quadron |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 62 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Глибина камери | 22 cm см |
| Коротка сторона | 50 cm см |
| Мoдель | HB8210U5-G1 |
| Матеріал | Kamienne |
- Ціна: 14 750 ₴










