Кухонна мийка Alveus Line Maxim 60 (1085959)

- В наявності
- Код: 30953164
13 123 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Раковина Alveus LINE 60 FСімейство мийок LINE MAXIM є похідною від сучасного дизайну простих і чистих ліній з інноваційними та функціональними рішеннями, які відображають потреби кожного користувача. Завдяки широкому асортименту аксесуарів сімейство Line Maxim гарантує, що всі кухонні роботи будуть набагато легшими та приємнішими. Сучасні рішення, що поєднують простоту миття та приготування їжі, які задовольнять вимоги найвибагливіших клієнтів, тепер доступні у вигідному ціновому сегменті. Монтаж: ВРУПЛЕНИЙ АБО В РІВЕНЬ ЗІ СТІЛЬНИЦЮ Матеріал: НЕРЖАВІЮЧА СТАЛЬ Покриття: САТИН. Розміри мийки: 620 мм х 505 мм. : 340 x 400 x 190 мм Мін. Розміри шафи: 500 мм Перекидна раковина. Сифон зі зливом 3½" і автоматичною заглушкою POP-UP в комплекті. Гарантія на всі раковини ALVEUS становить 30 років. (F) Раковини встановлюються врівень зі стільницею. Раковини необхідно встановлювати на стільницю з водонепроникний м
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alveus |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 61,5 cm |
| Глибина камери | 19 cm см |
| Коротка сторона | 50 cm см |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 50 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
- Ціна: 13 123 ₴

