Кухонна мийка Franke Maris MRG 611-78 XL (114.0367.710)

- В наявності
- Код: 37766814
16 390 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
• Мінімальна ширина підконструкції: 600 мм• Розмір дренажу: 3 1/2"• Довжина виробу: 780 мм• Ширина виробу: 500 мм• Довжина великої камери: 490 мм• Ширина великої камери: 425 мм• Глибина великої камери: 200 мм• Кількість камер: 1• Довжина вирізу: 760 мм• Ширина вирізу: 480 мм• Виріз за шаблоном: ні• Модель положення зливу: реверсивна
У вартість входить:• ексцентричний клапан із фільтром 3 1/2"• сифон із підключенням до посудомийної машини 6/4"
Увага!
Отвори в раковинах Fragranite більше не ВИРИЗУЮТЬСЯ, а ПРОСВІДРЮЮТЬСЯ ФРЕЗЕРОМ, який входить до комплекту поставки раковини. З цієї причини шаблони, які раніше визначали, де вирізати отвір, більше не додаються до раковини. Отвори висвердлюються знизу раковини відповідно
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 78 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Глибина камери | 20 cm см |
| Коротка сторона | 50 cm см |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
- Ціна: 16 390 ₴


