Кухонна мийка Franke Centro Cng 611-86 (114.0633.108)

- В наявності
- Код: 105879200
16 443 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Вбудована мийка Centro CNG 611-86 виготовлена з матеріалу Fragranite, який на 80% складається з натурального граніту, що робить мийку ідеально гладкою та ніжною на дотик Раковини Fragranite Franke виготовляються за технологією Sanitized®, тому вони містять фосфатне скло з додаванням срібла, що обмежує ріст бактерій Крім того, раковини з матеріалу Fragranite стійкі до подряпин, ударів і плям, а їх колір не змінюється з часом. Вони також стійкі до короткочасного впливу високих температур (до 280°C протягом 15 секунд). .??У разі встановлення додаткових аксесуарів, таких як автоматична заглушка, необхідно придбати розпірку 133.0533.532.
???? ???? Інформація про продукт??-Тип раковини Зі зливним отвором??-Матеріал Fragranit+??-Кількість камер 1??-Колір Матовий чорний??-Покриття Немає ????
Характеристики та функції продукту??-Кількість зливних отворів 1??-Реверсивний Так??-Пропоноване місце для крана Ні??-Зливний злив включений Так??-Тип зливного отвору Пробка??-Сифон включений Так??-Кількість отвори для крана 2 - фрезеровані - Отвір для дозатора № ????
Розміри??-Зовнішні розміри: ліворуч-праворуч 860 мм??-Зовнішні розміри: спереду - ззаду 500 мм??-Розміри великої камери: ліворуч-праворуч 392 мм??-Розміри великої камери: спереду-заду 435 мм ??-Глибина великої камери 200 мм??-Виріз: лівий-правий/вбудований 840 мм??-Виріз:перед-зад/вбудований 480 мм ???? Монтаж??-Мін. ширина основи 50 см
???? Ідентифікаційні дані??-Номер частини 114.0687.328??-Бренд Franke??-Сімейство продуктів Maris??-Centro line??-Сертифікат CE??-Сертифікат UKCA
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 86 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Глибина камери | 20 cm см |
| Коротка сторона | 50 cm см |
| Мoдель | Centro |
| Матеріал | Kamienne |
- Ціна: 16 443 ₴










