Кухонна мийка Quadron Evan Xl HCQE58650U1PVDG1

- В наявності
- Код: 121157856
19 277 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Гранітна мийка EVAN 136, 1 чаша з сифоном
Опис продукту
Ширина раковини (у мм) 500 Глибина раковини (мм) 210 Кількість камер 1
Розміри камери (у мм) 490x420 Розміри вирізу в стільниці (в см) 84 х 48 матеріал GraniteQ
Оздоблення/колір білосніжно-золоті елементи Тип розвитку врізні Підконструкція (в см) 60
Сифон і дренаж включені. так Можливість підключення посудомийної/пральної машини так Відтік 3 1/2"
Ми запрошуємо вас придбати наші продукти на аукціонах Allegro.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quadron |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 86 cm |
| Глибина камери | 21,5 cm см |
| Коротка сторона | 50 cm см |
| Матеріал | Kamienne |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
- Ціна: 19 277 ₴

