Кухонна мийка Franke Malta 611-78 (114.0528.794)

- В наявності
- Код: 60657712
15 878 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Мийка Franke MLG 611-78 Onyx 114.0528.794
Технічні характеристики
Додаткові функції продукту:
Чудові рішення для вашого дому
Швейцарська компанія Franke, розташована в Арбурзі, пропонує повне обладнання для серця вашого дому. Мийки, крани, плити, духовки, витяжки та корисні аксесуари створять функціональну та красиву кухню. Знайдіть ідеї та натхнення в наших матеріалах
Чудово обладнана кухня
Вибір матеріалу, який підійде для вашої кухні, залежить від того, для чого буде використовуватися мийка. Кожен точно розроблений матеріал має індивідуальний характер і пропонує унікальні переваги. Наприклад, гранітні раковини Franke доступні в дев’яти кольорах, натхненних природою, і забезпечують чудову естетику.
Граніт — лише один із матеріалів, які ми пропонуємо, тож отримайте задоволення від вивчення чудових варіантів, які може запропонувати Franke. Ми підходимо до кожної частини нашого продукту з особливою ретельністю та увагою - від раковин, змішувачів до фільтрації води. Таким чином ми допоможемо вам створити ідеальне рішення для вашої кухні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 78 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Глибина камери | 20 cm см |
| Коротка сторона | 50 cm см |
| Мoдель | Malta MLG 611-78 (onyx) |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
- Ціна: 15 878 ₴










