Кухонна мийка Franke Maris Mrg 210/110-37 (135.0669.497)

- В наявності
- Код: 128073131
18 778 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Підвісна мийка Franke MRG 110-37 Onyx Раковини Franke Maris здивують вас надзвичайно місткою чашею, в яку можна помістити навіть деко або дві великі каструлі. Мийки забезпечують великий робочий простір, а значить комфорт і чистоту на кухні. У той же час, завдяки матеріалу Fragranit+, вони міцні та мають позачасовий дизайн. Вся конструкція гранітних мийок оснащена технологією Sanitized® з додаванням іонів срібла, що обмежує ріст бактерій і мікроорганізмів Мінімальна ширина основи 450,00 мм Розмір зли
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 43,3 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Глибина камери | 20 cm см |
| Коротка сторона | 40,3 cm см |
| Мoдель | Maris MRG 210/110-37 (onyx) |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
- Ціна: 18 778 ₴

