Кухонна мийка Blanco Etagon 500-U 527760

- В наявності
- Код: 163942276
20 288 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Характеристики товару: Ширина тумби під мийку: 60 см Глибина камер: 200 мм Кількість камер: 1 Спосіб установки: підвісна під стільницю Рейки в комплекті Раковина без переливної та зливної арматури. Фітинги, доступні в різних кольорах і у версіях з ручними та автоматичними стопорами, можна знайти на вкладці Аксесуари (вище)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blanco |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 53 cm |
| Глибина камери | 20 cm см |
| Коротка сторона | 46 cm см |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
- Ціна: 20 288 ₴



