Кухонна мийка Smeg VFU71SFR

- В наявності
- Код: 112650753
22 742 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
МИЙНИК SMEG VFU71SFR
Сімейство продуктів
Раковина
Тип
Одноразове натискання Misa
Кількість камер
1
Лінія дизайну
Універсальний
Тип розробки
Flush, Flat, Suspended
ТИП
Матеріал
Нержавіюча сталь
Розміри раковини
71
Код EAN
8017709304676
ЛІНІЯ ДИЗАЙНУ
Серія
Міра
Колір
Завершення
Р
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smeg |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 75 cm |
| Глибина камери | 20 cm см |
| Додаткова інформація | Немає |
| Коротка сторона | 44 cm см |
| Мoдель | VFU71SFR |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 80 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Колір | Srebrne |
- Ціна: 22 742 ₴


