Кухонна мийка Oltensvask (71101300)

- В наявності
- Код: 135622036
22 558 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Oltens Stalvask Steel 71101300
Технічні характеристики:
Набір включає:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oltens |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 54 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Глибина камери | 19,5 cm см |
| Додаткова інформація | Немає |
| Коротка сторона | 44 cm см |
| Мoдель | Stalvask |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
- Ціна: 22 558 ₴



