Кухонна мийка Villeroy&Boch Architectura 50 (335001R1)

- В наявності
- Код: 46671541
36 783 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Мийка вбудована Villeroy & Boch Architectura 50 3350 01 R1 White Alpin з ручною пробкою
Architectura - класичний дизайн в актуальній інтерпретації
Керамічні раковини - завжди гарна ідея
Вбудована раковина
Зливник забезпечує максимальну функціональність на кухні
Кераміка - найвища якість протягом усього терміну використання
CeramicPlus - Більша чистота. Більше часу для задоволення.
У комплекті: дренажний набір із ручною пробкою
Додаткові послуги:
Посилання: https://gigamarket.pl/wybiec-otworu-w-zlewozmywaku,id11686.html
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Villeroy & Boch |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 86 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Глибина камери | 20 cm см |
| Коротка сторона | 51 cm см |
- Ціна: 36 783 ₴

