Кухонна мийка Blanco Zerox 500-IF 521588

- В наявності
- Код: 51246825
37 715 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Мийка Blanco ZEROX 500-IF, нержавіюча сталь, без автомобільної пробки. від кор. InFino 521588 Чітка та узгоджена форма Характерна геометрична форма без заокруглень Наявність різноманітних моделей дозволяє отримувати різноманітні комбінації відповідно до ваших індивідуальних потреб Версія для встановлення врівень зі стільницею, оснащена монтажними кронштейнами для легкого та безпечного встановлення Система зливу InFino® - елегантна та легко підтримувати в чистоті У вартість входить переливна арматура злив, заглушка InFino® 3 ½" із фільтром, пробка повну автоматику потрібно замовляти окремо*, монтажний набір (без ущільнення) Технічна інформація Ширина раковини: 60 см Глибина чаші: 175 мм Примітка: Для всіх моделей BLANCO ZEROX-IF ми рекомендуємо: Набір автоматичних заглушок BLANCO QUADRIS з важелем з нержавіючої сталі необхідно замовляти окремо. Арт. № 517 551
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blanco |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід батареї | Немає |
| Глибина камери | 17,5 cm см |
| Довгий бік | 54 cm см |
| Коротка сторона | 44 cm см |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Колір | Srebrne |
- Ціна: 37 715 ₴



