Кухонна мийка Villeroy&Boch Cisterna 60 C 670601KR

- В наявності
- Код: 20031794
37 255 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Мийка під стільницю керамічна Cisterna 60C V&B 550x440 мм Кремовий (глянцевий) - 670601KRТехнічні параметри: - Довжина кухонної мийки: 550 [мм] - Ширина кухонної мийки: 440 [мм] - Мінімальна рама шафи: 600 [мм] - Матеріал: кераміка С безбарвне покриття CeramicPlus® для запобігання утворенню накипу - Колір: кремовий (глянсовий) - Спосіб монтажу: під стільницею (підвішується під стільницею) - для невбираючих стільниць - Розташування камер: центральне - Кількість камер: 1 - Отвір під кран діаметр: немає - Злив: немає - Закриття зливу: ручна заглушка (забивається вручну кошиком) - Країна виробник: Німеччина - Гарантія виробника Додаткові аксесуари: - Набір дощок + кошик - Вирізання одного додаткового отвору 100 злотих, наприклад, для дозатора рідини - Сталеве ситечко - Доповнюється сифоном 137287, краном для раковини, мусором Характеристики матеріалу: Кераміка є стандартним гігієнічним матеріалом. на кухнях і в лікарнях. Хімічно стійкий до типових побутових хімікатів кислоти або луги, гігієнічність - Кераміка не має смаку і запаху - Кераміка не потребує зусиль і часу - Кераміка дуже стійка до ударів і подряпин - Кераміка стійка до тепла і холоду, в комплект входить пластиковий дренаж для найменших отворів карбувати: Стандарт 1, другий за додаткову плату. Можливе замовлення мийки без отворів: Classicline і Premiumline. Зверніть увагу, що для деяких кольорів мийка Villeroy & Boch може бути більшою Зручний і безпроблемний вигляд надає простору ще більшої елегантності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Villeroy & Boch |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 55 cm |
| Глибина камери | 18 cm см |
| Коротка сторона | 44 cm см |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Форма | Owalny |
- Ціна: 37 255 ₴

