Мийка кухонна Blanco Zenar XL 6 S Compact Silgranit 523765

- В наявності
- Код: 59859129
42 845 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Компактний зовнішній розмір забезпечує великий комфорт в умовах обмеженого простору. Надзвичайно простора чаша і кран плавно з’єднуються з дренажним краном. Раковина, оснащена автоматичною заглушкою, C-переливом і зливною системою InFino - елегантна і проста в очищенні
Технічне креслення
Неперевершені мийки з композиту SILGRANIT® PuraDur®
Простий у догляді
Бруд і сліди щоденного використання можна легко видалити водою та губкою.
Підвищена стійкість до подряпин
Підвищена довговічність і стійкість до подряпин, які виникають під час стандартної кухонної роботи.
Підвищена стійкість до високих температур
Мийки з композиту SILGRANIT®PuraDur® стійкі до високих температур до 280 °C.
Підвищена стійкість до сонячного світла
Навіть під прямими сонячними променями колір залишається незмінним.
Підвищена стійкість до розтріскування
Удари, які зазвичай трапляються в домогосподарствах, наприклад, удари каструлею чи іншим предметом під час миття, не спричиняють тріщин чи відколів.
Гігієна
HygienePlus — це захисний щит від бруду та бактерій, що полегшує догляд.
Нейтральність при контакті з їжею
Харчові продукти можна готувати безпосередньо на мийці з композиту SILGRANIT® PuraDur®.
Стійкість до побутових кислот
SILGRANIT® PuraDur® стійкий до кислотних миючих засобів, призначених для дом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blanco |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 78 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Глибина камери | 19 cm см |
| Коротка сторона | 51 cm см |
| Мoдель | Zenar XL 6 S Compact |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
- Ціна: 42 845 ₴






