Кухонна мийка Blanco Zenar Xl 6 S Steamer Systemplus 524065

- В наявності
- Код: 59885292
48 370 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
BLANCO ZENAR XL 6 S SteamerPlus Silgranit кава p
БЛАНКО
BLANCO ZENAR XL 6 S SteamerPlus
Вічна естетика та сучасні рішення для приготування їжі на пару
У вартість входить:
Розробна дошка з дерева ясена, перфорована ⅓ гастроємність для приготування на пару, перфорована ½ гастроємність для варіння на пару, переливний і зливний патрубок для додаткового місця в шафі, ситечко InFino 3 ½" з автоматичним керуванням пробкою (ручка)
Дані:
Раковини та чаші з композиту SILGRANIT® на 80% складаються з натурального граніту в поєднанні з керамікою, акрилом і кольоровими пігментами для отримання унікальних властивостей і гарного зовнішнього вигляду.
Поєднання красивого дизайну та вражаюче міцної поверхні, що легко миється, робить композитну мийку SILGRANIT чудовим вибором. Чаша раковини витримає такі щоденні випробування, як подряпини від столових приборів, розморожування їжі та контакт з окропом. Silgranit - справжній герой на кухні. Він нейтральний у контакті з їжею та водонепроникний, що також робить його особливо легким у чищенні. Мийка або чаша з Silgranit - ідеальний вибір, щоб полегшити повсякденну роботу на кухні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blanco |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Глибина камери | 19 cm см |
| Коротка сторона | 51 cm см |
| Мoдель | ZENAR XL 6 S 524065 PRAWA |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
- Ціна: 48 370 ₴






