Кухонна мийка Alveus Monarch Quadrix 50 1103384

- В наявності
- Код: 38179711
53 541 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Алвеус Монарх
Раковини Monarch спокушають своїм неординарним зовнішнім виглядом, який вони отримали в космічній пригоді. Технологія PVD використовується в дуже вимогливій промисловості інструментів (включаючи компоненти для космічних човників). Вона передбачає осадження нітридів цирконію, титану та хрому у вакуумі, що робить поверхню надзвичайно твердою та стійкою до подряпин і стирання. Покриття можна наносити лише на матеріал найвищої якості без будь-яких поверхневих дефектів, у даному випадку це нержавіюча сталь. Monarch — це колекція раковин зі спеціальним загартованим покриттям у кольорах золото, мідь, антрацит і бронза. Колекція містить багато дизайнів, і ви можете збо
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alveus |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 55 cm |
| Глибина камери | 20 cm см |
| Додаткова інформація | Zlewozmywak odwracalny |
| Коротка сторона | 45 cm см |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
- Ціна: 53 541 ₴

