Кухонна мийка Blanco Claron 4S-IF521623

- В наявності
- Код: 51246759
93 197 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Мийка Blanco CLARON 4 S-IF, нержавіюча сталь, чаша права, з кор. InFino 521623Найчистіша форма – лінійка врізних раковин із елегантним дизайномРеволюція у формі та технології: незрівнянні форми забезпечують плавний перехід від кутів до прямих ліній.Характерний мінімальний радіус заокруглення лише 10 мм. Зливна система InFino® – елегантна та проста в очищенніПлоска IF rimНадзвичайна стабільність простору змішувача завдяки використанню спеціальної технологіїВключено у ціну InFino® переливний і зливний патрубок з отвором 3 ½" з фільтром, автоматичний злив з круглим хромованим важелем*, монтажний набір (без ущільнювача) Технічна інформаціяШирина тумби для раковини: 40 смГлибина чаші: 190 мм* Примітка: повний діапазон важеля автоматичної заглушки доступний на сторінці 82. Наступні елементи не можуть бути встановлені безпосередньо за переливом: - крани BLANCO PERISCOPE-S-F II, BLANCO ELOSCOPE II - диспенсери BLANCO. У всіх моделях IF з лінійки SteelArt, оснащених краном, за додаткову плату можливе виготовлення індивідуальної конфігурації отвору. Круглий хромований важіль для автоматичної пробки входить до моделей раковин і раковин, оснащених планкою змішувача.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blanco |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 78 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Глибина камери | 19 cm см |
| Коротка сторона | 51 cm см |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 40 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Колір | Srebrne |
- Ціна: 93 197 ₴




