Кухонна мийка Alveus Line Maxim 50 (1085946)

- В наявності
- Код: 30953167
14 357 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Мийка Alveus LINE 50 MAXIMСімейство мийок LINE MAXIM є похідною від сучасного дизайну простих і чистих ліній з інноваційними та функціональними рішеннями, які відображають потреби кожного користувача. Завдяки широкому асортименту аксесуарів сімейство Line Maxim гарантує, що всі кухонні роботи будуть набагато легшими та приємнішими. Сучасні рішення, що поєднують простоту миття та приготування їжі, які задовольнять вимоги найвибагливішого клієнта, тепер доступні у вигідному ціновому сегменті. Монтаж: В РІВЕНЬ ЗІ СТІЛЬНИЦЮ АБО ВГРИВАНИЙ З РОЗКИМИ КРАЯМИ Покриття: САТИН Розміри мийки: 620 мм х 505 мм Розміри. чаш: 340x400x190 мм, 148x300x130 мм Мін. Розміри тумби: 600 мм Перекидна раковина. Сифон зі зливом 3½" і POP-UP в комплекті. Гарантія на всі раковини ALVEUS становить 30 років. (F) Раковини встановлюються врівень зі стільницею. Раковини необхідно встановлювати на стільницю з водонепроникного матеріалу. матеріал (натуральний камінь або композитна система поєднує стільницю і мийку в одне ціле). що забезпечує легке очищення та забезпечує гладку, привабливу поверхню для роботи на кухні. (S) Врізні мийки з плоскими краями монтуються на стільницю, створюючи плоскі, майже невидимі краї мийки забезпечують швидке та легке очищення та простий монтаж. Доступні різні конфігурації та розміри камер.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alveus |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина камери | 19 cm см |
| Довгий бік | 61,5 cm см |
| Додаткова інформація | Zlewozmywak odwracalny |
| Коротка сторона | 50 cm см |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
- Ціна: 14 357 ₴





