Кухонна мийка Alveus Line Maxim 70 (1085948)

- В наявності
- Код: 30953163
14 422 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Особливості продукту:
Вбудовувані раковини (I) призначені для встановлення безпосередньо на кухонній стільниці. Край раковини трохи виступає над поверхнею стільниці. Монтаж здійснюється шляхом вставлення раковини зверху в отвір відповідного розміру та кріплення за допомогою гачків, що входять до комплекту. Легко, швидко та зручно.
Колекція LINE MAXIM вписується в сучасну динамічну лабораторну кухню, де робота перетворюється на пристрасть, хобі та нові відкриття. Завдяки багатьом різноманітним аксесуарам готувати здорові та свіжі страви стає легше. Усі аксесуари можна використовувати як у великій, так і в маленькій раковині.
ілюстративні фотографії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alveus |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 79 cm |
| Глибина камери | 19 cm см |
| Коротка сторона | 50 cm см |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Колір | Srebrne |
- Ціна: 14 422 ₴

