Кухонна мийка Franke Franke Basis BFG 651-97 (114.0205.000)

- В наявності
- Код: 40259911
16 219 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Мийка FRANKE BFG 651 бежева (114.0204.999)
Включено
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 97 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Глибина камери | 20 cm см |
| Коротка сторона | 50 cm см |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
- Ціна: 16 219 ₴


