Кухонна мийка Alveus Line Maxim 50 (1085957)

- В наявності
- Код: 30953165
15 484 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Мийка Alveus Steel 620 x 505 Line Maxim 50 сатин 1085957
Сталева мийка Line Maxim має вишуканий дизайн, гарні лінії та відтінок сучасності. Мийка виготовлена з нержавіючої сталі з сатиновим покриттям. Мийка врізана в стільницю. З такою унікальною мийкою Ваша кухня придбає оригінальність.
Характеристики продукту
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alveus |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 62 cm |
| Глибина камери | 19 cm см |
| Додаткова інформація | Zlewozmywak odwracalny |
| Коротка сторона | 50 cm см |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Колір | Srebrne |
- Ціна: 15 484 ₴

