Кухонна мийка Alveus Line Maxim 70 (1085960)

- В наявності
- Код: 30953161
16 666 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Короткий опис - мийка 1,5 чаші з нержавіючої сталі CrNi 18/10 - реверсивна модель (чаша ЛІВА або ПРАВА сторона) - врізний спосіб установки з плоскими краями / врівень зі стільницею - мінімальна ширина шафи 60 см - зовнішня розміри: 795 x 505 мм - розміри камери: 340 x 400 x 190 мм і 148 х 300 х 130 мм - мийка оснащена автоматичною заглушкою (ручка POP-UP, шовкова нержавіюча сталь) - отвори заводського виготовлення (змішувач, ручка заглушки): 2 х 35 мм - можливість виконання фрезерних і додаткових отворів ( на змішувач, ручку пробки, дозатор, перемикач м'ясорубки та інше) В комплекті - переливна та зливна арматура - сифон з можливістю підключення посудомийної/пральної машини - 1 х POP-UP автоматична заглушка з сіткою 3,5" - 1 х ручна заглушка з 3,5" сіткою - POP-UP ручка для автоматичної заглушки - всі необхідні елементи для встановлення раковини Робимо отвори ( для крана, пробки автоматичної, диспенсера та інших) Робимо отвори в фрезерованих і нефрезерованих місцях в сталевих мийках і Виготовлення отворів для вас БЕЗКОШТОВНО!!! Будь ласка, вкажіть цю інформацію в пункті 3 в полі ЗАМОВЛЕННЯ, будь ласка, зв'яжіться з нами (22). 6674000 або 509132710. У разі адаптації продукту до індивідуальних потреб споживач втрачає право на відмову від специфікації товару
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alveus |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 79,5 cm |
| Глибина камери | 19 cm см |
| Коротка сторона | 50,5 cm см |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
- Ціна: 16 666 ₴

