Кухонна мийка Smeg LDR862-2

- В наявності
- Код: 127136615
25 628 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
SINKSMEG LDR862-2
Сімейство продуктів
Раковина
Тип
Зварні
Кількість камер
2
Лінія дизайну
Універсальний
Тип розробки
Низький профіль
ТИП
Сімейство продуктів:
Тип:
Матеріал:
Нержавіюча сталь
Розміри раковини:
86 см
Кількість камер:
Код EAN:
8017709304621
ЛІНІЯ ДИЗАЙНУ
Лінія дизайну:
Серія:
Міра
Колір:
Завершення:
Розчесаний
Тип нержавіючої сталі:
AISI304
Отвір для змішувача/попередньо вирізаний отвір для змішувача:
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Ширина (мм):
860 мм
Товщина рами:
14
Радіус отвору:
5 мм
Товщина рами:
0,7 мм
Висота від кухонної стійки:
6 мм
Розміри вирізу в стільниці:
840 x 480 мм
Отвір для крана:
Діаметр отвору змішувача:
35 мм
Автоматична пробка:
Так, двічі
Тип пробки:
Круглий
Ширина розділювача:
75 мм
Тип ущільнення:
Ущільнювальна паста
Кількість кліпів:
10
Тип кліпу:
Стандартний
Встановлення в базу:
90 см
ПРАВА КАМЕРА
Тип правого шлуночка:
Мінімальний радіус
Розміри камери, ШxГxГ (мм):
340 x 400 x 200 мм
Товщина камери (мм):
1 мм
Глибина камери (мм):
200 мм
Радіус округлення правого шлуночка (мм):
15 м
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smeg |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 86 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Глибина камери | 20 cm см |
| Коротка сторона | 50 cm см |
| Мoдель | LDR862-2 |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 90 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Колір | Srebrne |
- Ціна: 25 628 ₴



