Піддон для душової кабіни Ronal Eco-Line WAQ080004

- В наявності
- Код: 14553770
14 317 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Серія: TRACY Код продукту: WAQ080004 Матеріал: Конгломерат Розмір: 80x80 см Висота: 30 мм Діаметр зливу: 90 мм Колір: Білий Вага: 24 кг Встановлення: Прямо на підлогу або на ніжки (продаються окремо) Характеристики серії: Душ піддони TRACY можна встановлювати прямо на підлогу або на ніжки, а монтаж конгломератних душових піддонів надзвичайно простий. Ще однією перевагою є широкий вибір розмірів і форм. Душові піддони SanSwiss відповідають усім вимогам стандарту EN 14527:2006, який визначає параметри, яким повинні відповідати душові піддони. Ми провели всі тести на готовому продукті, який легко чистити: поверхня душового піддону ідеально гладка і не містить важкодоступних місць. Потік води: вода тече по всій поверхні. Мінімальна кількість крапель, що залишаються на поверхні душового піддону, є результатом поверхневого натягу. Легко мити роками: властивості душового піддону та його поверхні повинні залишатися незмінними протягом 20 років, незалежно від забруднень, з якими він контактує. Стійкість конструкції: При правильному монтажі ми гарантуємо, що параметри душового піддону не зміняться при навантаженні 150 кг. Стійкість до хімічних сполук: тести підтверджують стійкість матеріалу до певних хімічних сполук. Стійкість до термічних ударів: душовий піддон успішно пройшов випробування 100 безперервними поперемінними поливаннями водою при 75 °C і 14 °C. Під час випробування не було виявлено жодних деформацій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ronal |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 80 cm |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Додаткова інформація | Syfon w komplecie |
| Коротка сторона | 80 cm см |
| Матеріал | Konglomerat |
- Ціна: 14 317 ₴

