Піддон для душової кабіни Schedpol Caspar New 32836

- В наявності
- Код: 111338714
12 309 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Schedpol Caspar New 80x100Cm 32836Серія Caspar New має найнижчу висоту серед душових піддонів серії Standard, представлених у нашій пропозиції. Душові піддони цієї серії можна встановлювати без порогу. Ця установка підвищить комфорт використання літніми людьми або людьми з обмеженими можливостями пересування, не втрачаючи при цьому своєї унікальності. Серія Caspar New — це класика з відтінком сучасності.
Специфікація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schedpol |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Додаткова інформація | Syfon w komplecie |
| Коротка сторона | 80 cm см |
| Мoдель | Caspar New |
| Матеріал | Akryl |
- Ціна: 12 309 ₴



