Піддон для душової кабіни Oltens Vindel 15011000

- В наявності
- Код: 156101592
12 584 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
ПІДДОН 120х90 СМ АКРИЛ OLTENS VINDEL
Функції продукту
ОПИС ПРОДУКТУ
Неглибокий прямокутний душовий піддон Oltens Vindel 120x90 см перетворить вашу душову зону в оазис відпочинку! Душовий піддон інтегрований з корпусом і посилений ламінатом. Завдяки цьому ваша ванна кімната стане ще більш сучасною та елегантною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oltens |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 120 cm |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Коротка сторона | 90 cm см |
| Мoдель | Vindel |
| Матеріал | Akryl |
- Ціна: 12 584 ₴

