Піддон для душової кабіни Radaway Doros D Stone White SDRD11800104S

- В наявності
- Код: 114279480
12 230 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
............................................. ......................... Прямокутний душовий піддон, дуже дрібний, 110x80 Doros D Stone White від:........... ............................................
Предметом продажу є прямокутний душовий піддон Doros D Stone 110х80х5х1,2см (глибина). Білий акриловий душовий піддон, дуже неглибокий, призначений для установки прямо на підлогу, з отвором для сифона діаметром 90 мм. Душові піддони цієї серії сумісні з сифонами TB90, TB21, TBXS, R500, R580, R510, R400SLIM, 4R00W SLIM (доступні на інших наших аукціонах).
Особливості акрилових душових піддонів:
Кам'яна поверхня:
Технічне креслення:
На інших наших аукціонах у нас є великий вибір кабін Radaway, душових піддонів і душових дверей.
Ласкаво просимо!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Довгий бік | 110 cm см |
| Коротка сторона | 80 cm см |
| Матеріал | Akryl |
- Ціна: 12 230 ₴

