Піддон для душової кабіни Besco Nox Ultraslim BMN110-90-BB

- В наявності
- Код: 65903655
25 327 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Прямокутний душовий піддон Besco Nox UltraSlim White 110 см x 90 см Для багатьох любителів душу піддон є майже таким же важливим елементом ванної кімнати, як і сама душова кабіна. Тільки правильно налаштований і підібраний комплект з цих двох продуктів може гарантувати повний комфорт під час купання. Besco пропонує кілька моделей душових піддонів різних розмірів, створених за двома різними технологіями виробництва. Клієнт може вибрати душові піддони з санітарного акрилу або виготовлені за технологією Mineral DuraBe. Широкий асортимент душових піддонів Besco різноманітних форм, глибин і дизайнів, як класичних, так і ультрасучасних, гарантує, що кожен клієнт знайде в нашій пропозиції підходящу для себе модель. Піддон UltraSlim дозволяє встановлюват
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besco |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 110 cm |
| Діаметр зливу | 50 mm мм |
| Додаткова інформація | Syfon w komplecie |
| Коротка сторона | 90 cm см |
| Мoдель | Nox Ultraslim |
| Матеріал | Konglomerat |
- Ціна: 25 327 ₴



